O nas - Biuro rachunkowe Jasta

Biuro rachunkowe w Tychach – o nas

Po co to robimy?

W biurze księgowym Jasta wierzymy, że przedsiębiorcy potrzebują przestrzeni do tworzenia biznesu i chcemy ją dawać. Dzięki kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej, prawnej oraz podatkowej pomagamy rozwijać firmy na całym Śląsku. Oferujemy również wsparcie doradcy podatkowego w Tychach.

fot 1

Jak działamy

Jak działają nasi księgowi?

Dobra obsługa finansów firmy to nie tylko bieżąca dokumentacja, ale również prowadzenie firmy w kierunku rozwoju. Rozumiemy biznesy i jesteśmy ich dobrymi przewodnikami.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nie zamykamy się na wąskie specjalizacje. Doradzamy, wskazując najlepsze rozwiązania fiskalno-księgowe, prawne oraz podatkowe.

Rozwiązania jakie proponujemy to suma naszej wiedzy, doświadczeń oraz ciągła praca nad komunikacją z klientem. Współpracujemy z doradcą podatkowym, aby móc zaoferować kompleksową obsługę w ramach księgowości.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, która swoją działalność w księgowości opiera na wieloletnim doświadczeniu w biznesie. Znamy problemy przedsiębiorców, dlatego obsługujemy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Kontynuujemy tradycję tworząc profesjonalne biuro rachunkowe w Tychach oparte na wartościach od prawie 20 lat.

fot 4

Historia biura księgowego Jasta

1999 r.

otwarcie Biura Rachunkowego JASTA, będącego jednocześnie biurem biegłego rewidenta Janusza Hofmana

2004 r.

kontynuowanie działalności w ramach spółki cywilnej Kancelaria Jasta s.c. Tomasz Hofman, Agnieszka Hofman

2009 r.

zmiana siedziby biura na ul. Budowlanych 9 w Tychach

2012 r.

przekształcenie w spółkę z o.o. – od tego momentu firma działa jako Kancelaria Jasta Sp. z o.o.

2018 r.

zmiana siedziby biura na ul. Nowokościelną 7 w Tychach

Nasi księgowi

personel

Agnieszka Hofman

Wiceprezes Zarządu - Główny Księgowy

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, kompetencje potwierdzone Certyfikatem Księgowym Ministra Finansów nr 6274/2004
Specjalizuje się w obsłudze księgowej i podatkowej spółek handlowych i osobowych, optymalizacji procesów biznesowych, wyprowadzaniu zaległości księgowych

Tomasz Hofman

Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Politechnice Śląskiej w Katowicach, kompetencje księgowe potwierdzone Certyfikatem Księgowy Ministra Finansów nr 42499/2010
Studia podyplomowe w zakresie Rachunkowości w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach
Specjalizuje się w obsłudze księgowej i podatkowej osób prawnych i fizycznych, optymalizacji procesów biznesowych, prowadzeniu skutecznych negocjacji

Monika Jarosz

Dyrektor Biura - Koordynator ds. kadr i płac

Absolwentka Zarządzania i Marketingu w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
Specjalizuje się w obsłudze kadrowo – płacowej podmiotów oraz w realizowaniu strategii i polityki personalnej organizacji.

Scroll Up