Kancelaria Jasta

 

 

KANCELARIA JASTA Sp. z o.o

ul. Nowokościelna 7, 43-100 Tychy

tel/fax 32 780-37-33
gsm 606-33-22-80

biuro @ jasta.pl

Biuro czynne od:
pon-piąt 9:00 do 16:00

Smaller Default Larger

Doświadczenie

Biuro rachunkowe KANCELARIA JASTA powstało w 1990 roku. Od dwudziestu lat służymy Państwu pomocą w prowadzeniu działalności gospodarczej. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się zawsze poznać nową firmę i jej wyjątkowy charakter, co skutkuje idealną współpracą i harmonią.

Przez ten czas zdołaliśmy pozyskać liczną rzeszę Klientów, i co ważniejsze - ich zaufanie. Mamy nadzieję, iż również Państwo do nas dołączą, gdzie razem stawimy czoła wszelkim wyzwaniom.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dynamiczny rozwój naszej firmy, jest możliwy przede wszystkim dzięki potencjałowi intelektualnemu naszych pracowników. Ta wiedza, umiejętności i doświadczenie są strategicznym czynnikiem decydującym o sukcesie, zarówno naszym jak i Państwa.

Dotychczasowa praktyka sprawiła, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Zaufało nam wiele firm polskich, także tych z kapitałem zagranicznym. Nasze powodzenie, mierzymy przede wszystkim oceną współpracy z naszymi Klientami. Dzięki temu, cały czas się rozwijamy i świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie.

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.