Kancelaria Jasta

 

 

KANCELARIA JASTA Sp. z o.o

ul. Nowokościelna 7, 43-100 Tychy

tel/fax 32 780-37-33
gsm 606-33-22-80

biuro @ jasta.pl

Biuro czynne od:
pon-piąt 9:00 do 16:00

Smaller Default Larger

Kontrola podatkowa - biuro rachunkowe, usługi księgowe Tychy, Katowice, Mikołów

Kontrole podatkowe

Nasz zespół oferuje:

  • udzielanie Klientom pomocy w toku kontroli skarbowej i podatkowej oraz w kontaktach z organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej na wszystkich szczeblach toczących się postępowań, w tym również, w postępowaniu przed sądami administracyjnymi;
  • przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw dotyczących interpretacji prawa podatkowego, a także uprzednich porozumień cenowych

W zakresie postępowań podatkowych i sądowo - administracyjnych, nasz zespół świadczy usługi dotyczące prowadzenia spraw spornych.

Obejmują one zagadnienia dotyczące wszelkich podatków funkcjonujących w Polsce, m.in. podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od towarów i usług (VAT), podatku akcyzowego, podatków lokalnych, opłat oraz ceł, jeżeli są one przedmiotem sporu z organami podatkowymi lub skarbowymi.

Naszym celem jest doprowadzenie do zakończenia ewentualnego sporu z władzami podatkowymi na jak najwcześniejszym etapie, najlepiej jeszcze przed wydaniem niekorzystnej dla podatnika decyzji.