Kariera - Biuro rachunkowe Jasta

Kariera w biurze rachunkowym w Tychach

Szukasz pracy w biurze księgowym, które obsługuje poważnych klientów i zapewnia ciągły rozwój swoim pracownikom? Jesteś ambitny, sumiennym, gotowy do podejmowania nowych wyzwań z branży księgowo-podatkowej? Jesteś we właściwym miejscu!

rekrutacja

rekrutacja

Szukasz pracy w firmie, która obsługuje poważnych klientów i zapewnia ciągły rozwój swoim pracownikom? Jesteś ambitny, sumiennym, gotowy do podejmowania nowych wyzwań z branży księgowo-podatkowej? Jesteś we właściwym miejscu!

Dlaczego warto zostać księgowym w biurze rachunkowym Jasta?

Praca z najlepszymi

Klienci biura księgowego Jasta są liderami w swoich branżach. Pracując z nami, do Twojego portfolio trafią marki z najwyższej półki.

Nuda? co to takiego?

W ramach księgowości obsługujemy ponad 150 klientów z różnych branż. Dzięki temu nie ma u nas mowy o nudzie czy monotonii.

Sami swoi

Dołączając do naszego zespołu księgowych w Tychach, stajesz się członkiem rodziny. Stawiamy na partnerskie relacje i wzajemny szacunek.

Zawsze do przodu

Ciągły rozwój zapewnia najwyższą jakość. Dlatego nigdy nie przestajemy się uczyć, szkolić i dowiadywać nowych rzeczy.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Aktualne oferty pracy

Księgowy w Tychach

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, co najmniej średnie,
  • znajomość programów pakietu Ms Office,
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość,
  • poczucie obowiązku,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziana znajomość programu księgowego INSERT oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Zakres obowiązków:

  • ocena dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,
  • wprowadzanie dokumentów do Ewidencji VAT,
  • dekretowanie dokumentów,
  • uzgadnianie rozrachunków,
  • wprowadzanie wyciągów bankowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • uzgadnianie kont do bilansu,
  • kontakt z klientem.

Asystent ds. księgowości w Tychach

Wymagania:

  • znajomość przepisów podatkowych,

  • wprowadzanie wyciągów bankowych.

Oferujemy pracę w młodym zespole, możliwość zdobywania nowych kompetencji, wsparcie merytoryczne, zatrudnienie w biurze księgowym w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

Karty Benefit System

Karty Multisport (karty sportowe)

Szkolenia z księgowości

Każdego roku organizujemy dla naszych pracowników szkolenia z księgowości ze zmian w przepisach podatkowych, które przeprowadza w siedzibie Firmy Doradca Podatkowy

Czasopisma i prenumeraty dla księgowych

Prenumerujemy również pakiet czasopism i gazet GOFIN, które są dostępne dla każdego pracownika.

Zobacz gdzie będziesz pracować

Ważne jest dla nas, żebyś czuł się dobrze w naszym biurze rachunkowym. Dlatego niech nie zdziwi Cię mini plaża przed wejściem, gąszcz zielonych roślin i piękne biuro! Jeśli otoczenie jest dla Ciebie ważne to mamy dla Ciebie dobą wiadomość – będzie Ci tutaj dobrze!

Wyślij CV
Scroll Up